Sipariş ve Destek 0 (352) 2323798 - 0(533) 6045804

Artemis Halı


Halı sektörünün yeni üyelerinden biri olan Artemis halı hızla büyümeye devam ediyor. Öncü markalar arasında yer almak isteyen Artemis halı yenlikçi fikir anlayışıyla modayı yakından takip ediyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Artemis halı, uygun fiyatlı halı modelleri ile yaşam alanlarınıza renk katıyor.
Artemis Halı Modelleri
Ev dekorasyonlarınıza en uygun halı modellerini sunan Artemis halı 2017 halı modelleri ile sizi yansıtan halı modelini bulabilirsiniz. Çok çeşitli halı modellerinin yanı sıra leke tutmama ve kolay temizlenebilme özelliği ile halıların temizlenmesi çok kolaylaşacak. Küçük yaşam alanları için uygun olan oval halı ve daire halı seçeneklerini dizayn daire halı, arte oval halı koleksiyonunda bulabilirsiniz. Salon halısı, mutfak halısı, çocuk odası halısı için tasarlanmış diğer Artemis halı modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz
Artemis Halı Fiyatları
Artemis halı fiyatları kullanmış olduğu malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Artemis halı her bütçeye uygun halı üretimini gerçekleştirmektedir. Kaliteden ödün vermeden size en uygun halıyı bulabilirsiniz.

Powered by iMagaza ETicaret