Sipariş ve Destek 0 (352) 2323798 - 0(533) 6045804
Sıkça Sorulan Sorular
Ürünleriniz orjinal mi?

Evet. Ürünlerimizin tamamı %100 orjinal ürünler olup halivedekor.com depolarından ya da ilgili markaların resmi tedarikçilerinden temin edilmektedir. 

Ürünleriniz garantili mi?

Evet. Ürünlerimiz tamamen orjinal markalar olup kullanıcı hataları dışında üretici firma garantisi altındadır.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Sipariş edilen ürünler ortalama 3-5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.  

Sipariş edilen ürünlerin aynı desende farklı ebatları olduğu için talep düzeylerine göre stok adetleri farklı olabilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürün hakkında stok sorunu var ise size gecikme onayı için yada farklı ürün tercihleri için müşteri temsilcimiz sizinle iletişim adreslerinizden irtibata geçecektir. 

Hediyeli ürün aldığımda iade etmek istersem hediyeyi de iade etmeli miyim?

Halivedekor.com sitemizden almış olduğunuz ürünleri memnun kalmamanız durumunda belirtilen süre içinde size gönderildiği şekilde korumalı bir şekilde varsa hediyeli ürünleri ve faturası ile birlikte kargo firmanıza vermek zorundasınız.

 

Halivedekor.com'a güvenebilir miyim?

Halivedekor.com , 2016 yılında faaliyetine geçmesine rağmen yarım asırdır ticaret hayatında olan köklü bir kuruluşun devamıdır. Müşteri odaklı yaklaşıma önem veren sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Dostlarınıza bizi referans göstermeniz en büyük arzumuzdur. 

Sitenizdeki resimlerle gelen ürün ton farkı var mıdır?

Halivedekor.com 'da satılan halı ürünlerimizi, ilgili sayfalarda orjinal katalog ve bazılarında ortam resimleri ile beraber görebilirsiniz. Maalesef bazı tonlarda katalog resmi ile gerçek ürün arasında ışık yansımalarından dolayı farklılık olabilmektedir. 

 

Powered by iMagaza ETicaret